Nem Alıcı Ürünler

Nakliyelerde (Deniz yolu, karayolu, demiryolu) ısı değişikliklerinden gece ve gündüz ısı farklılığından ötürü konteyner içerisinde nemin yoğunlaşması ile tetiklenir ve konteyner yağmuru olarak ürünlerin üzerine düşer yüksek rutubetten kaynaklanan yoğuşmanın sonucu olarakta ürünler ve ambalaj malzemeleri ürün varış noktasına ulaşmadan ciddi hasarlar meydana gelerek maddi hasarlar oluşturur. Örneğin metal yüzeylerde pas, elektronik ürünlerde korozyondan ötürü teknik arıza, küf oluşumu, çürüme, bazı gıda ürünlerinde bozulma kısacası geriye dönüşü olmayan maddi hasarlar ve prestij kaybına neden olmaktadır. Bu riskleri ortadan kaldırmak için nem alıcı paketlerimiz ve yeni nesil konteyner kurutucu paketlerimiz ile hasarlara karşı güvenli nakliye ve güvenli İhracat koşulları sağlıyoruz.

Korunacak hacim miktarına göre ister nem alıcı paketlerimiz 5 gr.’dan 1000 gr.’a kadar yada nem alma kapasitesi ağırlığının %400’e ulaşan Container Dry kurutucularımız ile güvenli nakliye için kesin çözüm ürünlerimizdir.

Nem alıcı ürünlerimizin başlıca uygulama alanları otomotiv parçaları, elektronik sanayii, makina ve metal endüstrisi, askeri muhimmat ve techizatlar, mobilya ,cam ve gıda ürünleri gibi nemden etkilenebilecek her türlü ürünü koruma altına alır. Firmamız Kuru system ambalajlama ile ilgili her türlü hizmeti sağlamaktadır.